Senioren Mix Competitie

2018-2019

In de komende najaarscompetitie spelen wij met 7 teams;
– Vijf teams in de Bondscompetitie (NBB),
– Eén mannenteam in de Najaarscompetitie (NBB)
– Eén team in de Recreantencompetitie (RCZ).

Dit zijn de teams in de Bonds- en Najaarscompetitie van de NBB:

Team 1– 5e divisie – wedstrijdschemastand

Peter den Boer – Milan Koot – Jim Rauxloh
Ilona Geene – Rachelle Mostert

Team 2 – 5e divisie – wedstrijdschemastand

Danny vd Bulk – Marcel Ardon – Robin v Dijk
Anita vd Bulk – Laura Smits – Aranka Geene

Team 3 – 6e divisie – wedstrijdschemastand

Wesley Merk – Dion v Adrichem – Rohin Mehra
Jacqueline Bazuin – Manon Eggens – Kim Geene 

Team 4 –  6e divisie – wedstrijdschema – stand

Sander Fase – Rory Smits – Brian van Vliet
Lisanne vd Bulk – Ciska Vermeij – Eva vd Pol

Team 5 –  9e divisie – wedstrijdschemastand

John v Mierlo – John vd Meer – Wilco Hermus
Mariska v Venetië – Kim v.d. Meer – Dini van Geenen

Team M1 -B-klasse – wedstrijdschemastand

Gerard vd Meer – Timo v Venetië – Jeroen v Venetië
Dylan Overmeer – Tristan Smits


2017-2018

In de najaarscompetitie van de bond waren wij vertegenwoordigd met 7 teams.
(Het 8e team speelt competitie in de RCZ. Zie hiervoor de pagina Recreantencompetitie.)

Team 1: Hoofd Klasse /afdeling 2   –   Geëindigd op de vierde plaats
stand – schema

2017-2018 Team 1
Peter den Boer  – Rachelle Mostert
Ilona Geene – Milan Koot

Team 2: 1e Klasse /afdeling 1   –   KAMPIOEN!
stand – schema


Anita vd Bulk – Jim Rauxloh -Danny vd Bulk
Laura Smits – Annette Bes 

Team 3: 3e Klasse /afdeling 2   –   KAMPIOEN!
stand – schema


Robin v Dijk – Wesley Merk – Dion v Adrichem
Manon Eggens – Aranka Geene – Jacqueline Bazuin

Team 4: 4e Klasse/afdeling 2   –   KAMPIOEN!!
stand – schema

2017-2018 Team 4
Sander Fase – Rory Smits – Brian van Vliet
Lisanne vd Bulk – Ciska Vermeij

Team 5: 5e Klasse/afdeling 5   –  Geëindigd op de vijfde plaats
stand – schema


Eva vd Pol – Inge vd Burg – Kim Geene
Rob v Nikkelen Kuijper – Timo v Venetië

Team 6: 5e Klasse/afdeling 3   –  Geëindigd op de tweede plaats
stand – schema

2017-2018 Team 6
Esmée Hoogerbrugge – Jeanine vd Boom
Jeroen v Venetië – Gerard vd Meer

Team 7: 7e Klasse (vrijdag)/afdeling 1   –  Geëindigd op de 2e plaats
stand – schema

2017-2018 Team 7
John v Mierlo – Kim vd Meer – Wilco Hermus – Mariska v Venetië – John v.d. Meer – Dini van Geenen 


Archief najaarscompetitie

2017-2018   2016-2017   2015-2016   2014-2015   2013-2014   2012-2013  2011-2012

 

Pluimpje is Pleite