Jeugdcompetitie

Algemene info jeugdcompetitie
De thuiswedstrijden worden altijd op zondag, in principe om 10.00 uur,  in de Oostmeerhal gespeeld. Uitwedstrijden ligt aan de tegenpartij, soms op zaterdag, meestal ook op zondag.
Voor deelname aan de competitie is naast de contributie een competitiebijdrage verschuldigd. Dit omvat naast de zaalhuur voor de competitiewedstrijden ook een extra training op de dinsdagavond.
Wil je meedoen of heb je vragen, neem dan contact op met de jeugdcommissie, jeugd@bbvpip.nl
Competitieleider: Annette Bes,
competitie@bbvpip.nl


Update 26-04-2018:
De jeugdcompetitie voor dit seizoen zit er alweer bijna op, alle teams hebben fantastisch hun best gedaan en sommige teams zijn zelfs in de race voor het kampioenschap!
Vanaf vandaag is het mogelijk om je in te schrijven voor de jeugdcompetitie van seizoen 2018-2019, die wordt gehouden van ongeveer februari tot mei 2019, inschrijven kan tot uiterlijk vrijdag 1 juni 2018.
Het inschrijfformulier vind je hier: Inschrijfformulier competitie 2018-2019
Als je vragen hebt over de competitie, stuur ons dan een mailtje of loop even langs in de zaal, we kijken graag met jullie naar de mogelijkheden šŸ˜Š


Seizoen 2017-2018 (voorjaar 2018)
Dit seizoen doen er 5  jeugdteams mee in de competitie:

Team 1 – U19II   wedstrijdschemastand
Jeanine vd Boom, Kim Geene, Esmee Hoogerbrugge
Dylan Overmeer, Brian van Vliet, Jeroen van Venetiƫ
Geƫindigd op de eerste plaats

Team 2 – U17II   wedstrijdschemastand
Tygo Overmeer, Tristan Smits, Maik Scheermeijer
Melissa de Jong, Janneke Bevaart
Geƫindigd op de tweede plaats

Team 3 – U17II   wedstrijdschemastand
Matt Ardon, Menno Rijnsburger, Andrea Westphal, SunTing Leung, 
Fabiƫnne Smits, Coco Leung
GeĆ«indigd op de tweede plaats

Team 4 – U15/U17 meisjescompetitie   wedstrijdschemastand
Mirthe Bak, Dimara v Os, Iris Bakker, Milla Koenen 
(Anouk Kleinveld afwezig ivm blessure)
GeĆ«indigd op de tweede plaats

Team 5 – Opstapcompetitie 9-10-11 jr   wedstrijdschemastand
Joyce Kleinveld, Dion Hijdra, Tessa de Vries 
Noa Gast, Pepijn Smits
Lees het teamverslag van het opstapteam hier
GeĆ«indigd op de 1e plaats!

Dan zijn er nog een aantal leden die bij onze buurvereniging Nerash U13 competitie gaan spelen (team J5):
Lorenzo Medenblik, Kyan Oskam (Nerash),
Eileen Bijersbergen van H.,  Daphne Veldhuis, JoĆ«lle Vermeer
Dit wedstrijdschema is hier te vinden.

Elk seizoen wordt afgesloten met de RegioKampioenschappen voor Regioteams Jeugd; de RKR Jeugd !
Deze vindt plaats op 9 juni 2018.
Dit is voor alle jeugdteams die kampioen zijn geworden in hun klasse.


Handig:
Speluitleg van Jeugd Badmintonnederland
Beknopte spelregels van Badminton Nederland
Nog meer spelregels en slagen van sport en spelen.nl


Archief
2016-2017   2015-2016    2014-2015    2013-2014   2012-2013  2011-2012   2010-2011


 

Pluimpje is Pleite